Kde všude se UV germicidní zářiče používají?

UV germicidní zářiče řady UVETTA jsou vhodné do všech vnitřních prostor. Díky uzavřené konstrukci je možné je používat i v přítomnosti osob.

Důvodů pro používání UV dezinfekce je mnoho. Roušky už nejsou trendy, lidé je nechtějí nosit. Roušky lidem znepříjemňují život - zamlžují brýle, vysušují pleť, rty, zapříčiňují koutky či ekzémy na pleti. A přesto se tito lidé chtějí chránit, velmi často proto volí UV dezinfekci, která chrání před bakteriemi, viry či koronaviry. Oproti rouškám, jejichž účinnost je nízká, tyto UV jednotky zničí až 99,9% bakterií, virů či koronavirů. 

UV technologie je zvláště oblíbená a využívaná v profesích, kde není možné se rouškou chránit a to např. stomatologické ordinace (zubař), ortodontické ordinace (rovnátka), ordinace vyšetření nosních dutin a jiné. Díky situaci COVID-19 se stala ještě více populární a nyní se používají v prostorách jako jsou operační sály, kanceláře, čekárny, chodby, ordinace lékařů, vstupní haly, kadeřnictví, obchody, sklady, kulturní sály, operační sály, vyšetřovny, byty, banky, restaurace, doprava.

Velký zájem a zároveň naše doporučení mají lidi starší 55 let či senior centra, jelikož se jedná o rizikovou skupinu, které vystavení infekci může mít velký dopad. Díky vysoké účinnosti našich UV germicidních zářičů je téměř zaručená ochrana před infekcemi. Obecně se udává, že více než 80% infekcí proběhne skrze vzduch, zbytek pak povrchy či jiným prostřednictvím. Naše zářiče jsou schopny vyčistit až 60 m3 za 2 hodiny, přičemž nejvyšší účinnosti mají při správném umístění. Je proto důležité si v některých případech nechat poradit od profesionálů a zažádat o navržení rozmístění.

Poskytujeme jednotky i pro výrobní haly a jiné objekty. Jestliže si nevíte rady s výběrem jednotky, či potřebujete poradit s umístěním a potřebujete více informací, nebojte se nám napsat - či zavolat.

E-MAIL: philinea@philinea.cz

TELEFON: +420 553 610 504

local_shippingDoprava zdarma Po celé ČR nad 2500 Kč
verified_userOvěřený produkt 500+ prodaných zářičů
kvalitaZaručená kvalita Výroba z kvalitních materiálů