Kdo jsme?

Jsme dovozce a velkoobchod světelných zdrojů, svítidel, UV lamp a UV technologií. Naše firma má již 25 let zkušeností v oblasti osvětlení a 5 let se již věnujeme UV technologii, která se pro nás stává stále větší prioritou.

Roky zkušeností ve spolupráci s jinými firmami a značkami v nás zanechala určité stopy a kladené omezení už nešlo dále trpět. Svázané ruce brzdily naše vize, schopnosti a elán. Jsme rychlí, precizní a efektivitou unikáme konkurenci – zbývalo už jediné…

Zaregistrovat svou značku a vyrábět vlastní – perfektní produkty na míru a podle našich představ – UVETTA!

firma Philinea
firma Philinea

Germicidní zářiče UVETTA

Jsou zařízení sloužící k dezinfekci použitím ultrafialového záření speciální části UV záření, a to záření o vlnové délce 253,7 nm.

Germicidní zářiče řady UVETTA ® jsou testované a ověřené akreditovanou zkušební laboratoří na EMC a LVD testy. Dále jsou ověřené mikrobiologickým testem provedeným v ústavu klinické mikrobiologie Hradec Králové. Samozřejmě je jejich použití a účinnost ověřená dlouhodobými zkušenostmi přímo z praxe. Při jejich správném použití nemůže dojít k nežádoucím expozicím UV-C záření.

Servis a poradenství

Pomůžeme Vám s návrhem umístění a počtem zářičů k dosažení 100% účinnosti. Po dohodě můžeme i nainstalovat na místě po celé ČR. Více informací zde

firma Philinea
local_shippingDoprava zdarma Po celé ČR nad 2500 Kč
verified_userOvěřený produkt 500+ prodaných zářičů
kvalitaZaručená kvalita Výroba z kvalitních materiálů