Informace a pravidla dopravy objednaného zboží

Doprava zboží skrze smluvní zásilkovou společnost Frogman s.r.o. (poštabezhranic) – dodací lhůta obvykle 24 hodin:

Naše smluvní zásilková služba je firma Frogman s.r.o. - www.postabezhranic.cz. V den odeslání Vaší zásilky skrze přepravní společnost Frogman s.r.o., je Vaše zásilka plně pod kontrolou této přepravní společnosti, která se s Vámi domlouvá na doručení zásilky. Převážná většina zásilek je doručena ve stanovené a smluvní lhůtě, tedy do 24 hodin od odeslání.

Doprava zboží pro naše zákazníky:

Doprava zboží po celé ČR při bankovním převodu s poplatkem 99 Kč včetně DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 2000 Kč s DPH 21% při platbě předem bankovním převodem, je zpoplatněna poplatkem 99 Kč včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

Doprava zboží po celé ČR při dobírce s poplatkem 149 Kč včetně DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 2000 Kč s DPH 21% při dobírce, je zpoplatněna poplatkem 140 Kč včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

Doprava zboží po celé SR při bankovním převodu s poplatkem 8 € včetně DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 100 € včetně DPH 21% při platbě předem bankovním převodem, je zpoplatněna poplatkem 8 € včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

Doprava zboží po celé SR při dobírce s poplatkem 10 € včetně DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 100 € včetně DPH 21% při dobírce, je zpoplatněna poplatkem 10 € včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

Doprava zboží po celé ČR ZDARMA

Doprava zboží zdarma po celé ČR se vztahuje na objednávky zboží realizované na našem e-shopu v nákupní ceně nad 2001 Kč s DPH 21%.

Doprava zboží po celé SR ZDARMA

Doprava zboží zdarma po celé SR se vztahuje na objednávky zboží realizované na našem e-shopu v nákupní ceně nad 101 € s DPH 21%.

Osobní odběr ZDARMA

Po dohodě s prodávající si může kupující odebrat zboží uvedené v objednávce přímo u prodávající v provozovně firmy na adrese Rybníčky 410, 747 81 Otice.

Platební brána

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

loga karty

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

loga banky

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b,
Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

local_shippingDoprava zdarma Po celé ČR nad 2500 Kč
verified_userOvěřený produkt 500+ prodaných zářičů
kvalitaZaručená kvalita Výroba z kvalitních materiálů